Anunț Consultant în limba engleză

Candidatul ideal
Cel puțin un an de experiență în roluri de servicii pentru oaspeți sau servicii pentru clienți
Abilități excelente de comunicare în limba engleză atât în scris, cât și în vorbit
Cunoștințe bune de o a doua limbă (italiană/franceză/spaniolă)
Cunoștințe bune de utilizare a PC-ului
Abilități dovedite de analiză și rezolvare a problemelor

Descrierea activității
Pentru un nou proiect, în colaborare cu un partener prestigios, s-a creat poziția de consilier telefonic – servicii pentru clienți pentru compania noastră.

În prezent, căutăm candidați cu cunoștințe excelente în scris și vorbit (C1) de limba engleză pentru a fi integrați în centrul nostru de experiență a clienților din sediul nostru din Bacău.

Candidații aleși vor face parte dintr-o echipă dinamică, creativă și de sprijin, având ca obiectiv comun atingerea satisfacției clienților.

Responsabilități
Răspunderea la apeluri și e-mailuri primite de la clienți, oferindu-le sprijin în diverse etape
Completarea activităților de verificare a informațiilor clienților
Atingerea indicatorilor de performanță ai productivității ceruți, menținând valori de calitate excepționale
Identificarea rapidă a problemelor și oferirea celei mai bune soluții pentru client

Beneficii
Poziția în cauză oferă un salariu extrem de competitiv cu un contract pe durată nedeterminată (full-time/part-time), bonusuri legate de performanță și tichete de masă.

Posibilitatea de a lucra in Smartworking.